Linki Forum News Media Kupa Zenka Tour Księga Gości Zespół Sklep Foto Zespół Kontakt Kabanos
Kabanos
Sklep Kabanosa
Kabanos
Koncerty
  Subskrypcja
  Facebook.com/kabanos1

  Kreciola.TV Fabryka Zespołów AntyRadio Gitarzysta Rock Ville Avant Drum Shop NU PLAYS

  Coded by: Przemysław Korpas

  Zespół

  Gazeta Lokalna (Mińsk)
  oryginalny tekst

  Duża dawka humoru, szalony wokalista i dobra zabawa. Tak właśnie wyglądał piątkowy (30.11) koncert warszawskiego zespołu Kabanos w Mińsku.

  W (o dziwo) umiarkowanie zadymionym pubie Dujer z krótkim opóźnieniem rozpoczął się koncert akustyczny. Zespół promował swoją płytę „Zęby w ścianę”, co dla wielu ludzi znających ich wcześniejszą działalność było sporym zaskoczeniem.

  Tym razem dominowały mało znane utwory. Mimo to publika szybko podchwyciła klimat i bawiła się aż do ostatnich dźwięków. Nie zabrakło charakterystycznych dla Kabanosów akcentów, jak piosenka „Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda”, którą cały lokal śpiewał wraz z zespołem. Tak też było przy sprośnym kawałku „Grupen Sex”.

  Występ od początku do końca przebiegał w radosnej atmosferze, a na twarzach wszystkich przybyłych gościł uśmiech, którym zarażał charyzmatyczny wokalista. Artyści uznali swoje popisy w Mińsku za jeden z bardziej udanych koncertów. Pewną ciekawostką jest fakt, że za perkusją usiadła młoda dziewczyna, która wystąpi również za tydzień, tym razem z zespołem Hell Bound.

  Marek Łodyga