Linki Forum News Media Kupa Zenka Tour Księga Gości Zespół Sklep Foto Zespół Kontakt Kabanos
Kabanos
Sklep Kabanosa
Kabanos
Koncerty
  Subskrypcja
  Facebook.com/kabanos1

  Kreciola.TV Fabryka Zespołów AntyRadio Gitarzysta Rock Ville Avant Drum Shop NU PLAYS

  Coded by: Przemysław Korpas

  News

  Nowa koszulka, trasa za tydzień
  2015-02-13 18:14:21
  Mamy nową koszulkę, narysowaną przez Lodzię Pindol  Wszystkie rozmiary są dostępne! Koszulka jest limitowana i kupujcie póki możecie, bo na trasie, jak wiadomo, zdarza się, że jakieś rozmiary są już wyprzedane. Tutaj link do sklepu. Już za tydzień rozpoczynamy trzecią część dramatycznej trasy. Szczegóły w dziale 'tour'.
  O Kabanosie w piaseczyńskim Kurierze Południowym
  2015-01-25 17:59:10
  W Kurierze Południowym pojawił się artykuł o Kabanosie i wywiad z Zenkiem. Dziękujemy Grzegorzowi Tylcowi za wsparcie i zapraszamy do lektury. Z innej beczki, w dziale 'tour' doszły dwa ostatnie miasta do Dramatycznej Trasy Vol. 3 - Lubin i Piła, do której z miłą chęcią powracamy.
  Dramatyczna Trasa Vol. 3 i Seven Festiwal
  2015-01-15 18:07:15
  Pragniemy ogłosić, iż niestrudzona cienka kiełbasa rusza w trzecią, ostatnią część Dramatycznej Trasy. Vol. 3 ruszy 20 lutego w Łodzi, wszystkie daty w zakładce tour. Pojawimy się również na Seven Festiwal w Węgorzewie na prośbę tamtejszej publiki, bardzo dziękujemy za to wyróżnienie i nie możemy doczekać się, aby dla Was zagrać!
  Londyn i Zacieralia
  2015-01-15 15:50:14
  Dzięki Londyn. Dzięki Dagmara, HOH, Piotr Marzec i Maciej Górski za super organizację imprezy, naszym kierowcom, w szczególności Arturowi za wesoły, imprezowy bus) Dziękujemy również ATS TRANSPORT (https://www.facebook.com/ATS.Transport) za bezpieczny transport naszych instrumentów i zespołom Hunter, Big Cyc, Czarno Czarni (The Black Niggers;) i Out. Zdjęcia z Londynu i Zacieraliów tutaj.
  Weekend - Zacieralia i Londyn
  2015-01-08 18:04:43
  Cienka Sucha Pomarszczona Kiełbasa zwana potocznie zespołem Kabanos, zagra w ten weekend dwa koncerty. Pierwszy, w Warszawie, na Zacieraliach - festiwalu twórczości żenującej, gdzie zagra swoje debilcore'owe opus magnum, płytę "Flaki z Olejem". Drugi, w Londynie, dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, gdzie dzielić scenę będziemy m.in. z zespołami Hunter, Big Cyc i jakimiś dziećmi. Ale będzie jazda! Tutaj natomiast możecie wylicytować w aukcji WOŚP banner Kabanosa, który był z nami podczas jesiennej dramatycznej trasy vol. 2
  1 [ 2 ] [ 3 ] ... [ 77 ] [ 78 ] [ 79 ] następna >>>